Gebze Nakliyat – İnsan Kaynakları

By | 15 Şubat 2018

Gebze Nakliyat, Şirket İçi Departmanlarımız

Gebze Nakliyat Sistemi

Sistemli Çalışmalar

Gebze Nakliyat, firması olarak şirketimizin içinde özellikli hizmet departmanları bulunmaktadır. Bu hizmete departmanları ile sizlere güncel ve günlük hizmetler sunmaktayız. Bu departmanlar içerisinde ilk sıra da ve önemli noktada bulunan departmanımız şirket içi ve şirketler arası insan kaynaklarıdır. İnsan kaynakları departmanımız, şirketimiz içi diyalog ve şirketler arası diyalog kurulumunu sağlayan en önemli ve seviyeli bir kuruluştur. Plan ve proje bakımından tüm makale ve düzenlemeleri yapabilen insan kaynakları, profesyonel ve sertifikalı çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Özellik açısından üzerinde durduğumuz temel ve hassas bir departman olmaktadır. Sizlere insan kaynakları aracılığı ile en iyi hizmeti ve en iyi iletişimi kurmaktayız.

Gebze Nakliyat, İletişim Departmanı

Gebze Nakliyat - Hizmet Departmanı

Gebze Nakliyat

Bir şirketin temelini, hedefini ve hatta tüm projesini iletişim kısmı belirler. Şirket içi veya müşteriler arası iletişim de sorun veya güçlülük var ise şirket ileriye adım atamaz ve şirket profilinden olur. Sadece şirketler arası bunu düşünmek yanlış olur. İletişim her alan da çok iyi ve ileri derece de olması gerekir. İnsanlar iletişimi güzel ve ileri derece de sağladığı sürece ortada bir sorun kalmaz ve birbirlerini daha iyi anlar. Anlayış konusunda iletişim en önemli faktördür. Bir şikayet üzerine devam edelim. Müşterimiz çağrı merkezlerimiz ile irtibata geçti ve bir şikayetini dile getirdi. Sizlerden önce çalıştığım firma ile bir kopukluk yaşadık, aslında bu sürekli tekrarlanır. Malzeme söylerdik, malzemeyi alabilecek araca istinaden daha ufak araçlar gelirdi. Bunun dışında şoförler sorun çıkarırdı. Bize 4 palet denildi, siz 7 palet yüklediniz. Bu sorunlar sevkiyat boyunca bitmedi ve bu sorunların bitmeyeceğini anlayınca Nakliyat firmasını değiştirdim. Sizleri buldum ve sizler ile geleceğe dönük çalışmak isteriz. Bu sorunları yaşamayacaksak tercihimiz siz olacaksınız.

Bu konuşmaya istinaden yanıt olarak müşterimizi yerinde ziyaret ettik. Tüm sorunlarını ve isteklerini dinledik. İletişim açısından hiçbir kopukluk yaşanmayacağının, sizlere beklediğiniz hizmetinde üzerinde bir çalışma sunacağımızın sözünü verebiliriz. İmzalar atıldı, sözleşme yapıldı herşey belgeli ve disiplinli bir şekilde ilerliyor.

Kalite ve Güven Bir Arada

Nakliyat Birliği

Nakliyat

Gebze Nakliyat, şirketleri olarak müşterilerimize sadece iyi bir hizmet değil bunun ile birlikte sınırsız deneyimler kazandırıyoruz. Bu zamana kadar sadece şehir içi çalışan şirketimiz ilk şehirler arası nakliyesinde biraz tecrübesiz ve endişeliydi. Kendilerine komple bir araç verdik ve kameralı bir sistem verdik. Kamera sistemleri aracılığı ile araç yük teslim edene kadar canlı takip edebildi. Sınırsız deneyimden bahsederken, sınırsız teknolojiyi es geçmiyoruz. İşimiz en iyisi olmak ise bu konu da üzerimize hiç kimseyi görmüyoruz.

Gebze Nakliyat, sizlere tüm nakliye firmalarında bulamayacak olduğunuz özellikleri tek bir çatı altında topluyor ve bu çatı altındaki yönetmelik ile sizlere kurumsal ve tam belgeli hizmetleri son teknoloji modları ile sunuyor. Bu deneyim ve tecrübeden uzak kalmayın, arayın bizler sizlerin yanınıza gelelim, şirketimizi ve araçlarımızı tanıtalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir