0532 393 57 16
0532 674 06 04

Köprü Geçişleri Nakliye Fiyatlarını Etkiliyor!

Köprü Geçişleri Nakliye Fiyatlarını Etkiliyor!

Köprü Geçişleri Nakliye Fiyatlarını Etkiliyor!

Nakliyat fiyatlarının artmasındaki en büyük rolü köprü geçiş bedelleri yansıtmaktadır. Bazı müşterilerimiz durumlardan şikayetçi olsa da bizlerin elinden gelen bir faktör yoktur. Bizler de sizler gibi devletimizin bizlere verdiği yasalara uymak zorundayız. Bizler için çıkan bir kanun ve kural vardır. Bu kural ve kanuna göre bizlerden her geçiş için ücretler talep ediliyor. Bizler de bunu nakliye ücretlerinin üzerilerine eklemek zorunda kalıyoruz. 

Köprü Geçişleri Nakliye Fiyatlarını Etkiliyor!

Gebze Nakliyat, firması bu durumdan ciddi derece de rahatsız olmaktadır. Fakat kaleme aldığımız gibi birşey elimizden gelmez. Bu yüzden bizlerde duruma itiraz etmek yerine, alışıyoruz.

2014 ve 2015 yılı İstanbul kamyonet fiyatları: 250 + K.D.V' dir.

2016, 2017 ve 2018 yılı İstanbul kamyonet fiyatları: 350+ K.D.V' dir.

Bu fiyatlar sabittir. Bu fiyatların üstünde bir fiyat alıyorsanız, firmanızı değiştirmenin vakti gelmiş demektir. Bu fiyatlar bizler de kalıcı ve sabittir. İhtiyaç anında bizlerden talepler de bulunabilirsiniz.

İstanbul trafiği bilindiği üzere Türkiye' nin trafik noktası olmaktadır. İstanbul' a sınırsız sayı da köprü de yapılsa bu sorunun ortadan kalkacağına inanmıyoruz. Her geçen gün artan nüfusu ve bunun ile birlikte maddi gelirin artışı, her bina da araç sayısını artırmaktadır. Eskiden bir araç bulamazken, şimdi her apartman önünde daire sayısı kadar araba bulunmaktadır. Hali ile bu da trafiği katleden etkenlerdir. Reklamlar da sizlere denk gelmiştir. Bir zamanların meşhur reklamıydı, kendi aracınızı değil, toplu taşıma araçlarını tercih ediniz, diye bu da bir türlü trafiği rahatlatma taktiği olduğunu düşünüyoruz. 

Nakliyat firmaları olarak bizlere fiyat konusunda anlayışlı olmanızı talep ediyoruz.