0532 393 57 16
0532 674 06 04

Gebze İzmit Nakliyat

Gebze İzmit Nakliyat

Gebze İzmit Nakliyat

Türkiye' nin hizmet ağı olarak kabul edilen bunu hem ambar hemde nakliyat olarak gösterebilen sayılı firmalardan olmanın gururunu yaşıyor ve yaşamaya devam ediyoruz. 2018 Yılı bizler için farklı başladı ve aynı güzellikler ile devam ediyor. Dileriz ki tüm yıl boyunca hatta bu seneden sonra ki tüm yıllarda bizlere başarı ve mutluluk getirir. Bizler başarılı oldukça, işimizden zevk ve mutluluk aldıkça aynı pozitif enerjiyi hem sizlere hemde işimize veriyoruz. Bizler sizler ile büyüyoruz ve sizler ile mesafe kat ediyoruz.

Gebze nakliyat, firması tabela ve fatura ismimizdir. Bizlere bu isim aracılığı ile Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Google ve Google Plus sayfalarından günlük ulaşım ve irtibat sağlayabilirsiniz. Detaylı, hızlı ve güvenilir bir nakliye işi yapmak ve bunu da kurumsal bir şirket ile yapmak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemekte fayda olduğunu görüyoruz. Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde bulunan nakliyat şirketimiz sadece bu bölge de ki halka özel çalışmalar sunmuyor. Gebze ilçesinde bulunan halkımız nasıl ki hizmetlerimizden istifade edebiliyor, aynı şekilde Hakkari, Erzurum, Erzincan, Trabzon, Antalya, Manisa, Tekirdağ tüm illerimiz ilçeleri ile dahil hizmetlerimizden fayda görmektedir. Tüm hizmetlerimiz ve tüm yatırımlarımız genel kapsam dahilinde olup, yine bu profil doğrultusunda ilerlemektedir. 


Gebze İzmit nakliyat, olarak bir tanıtım yapmamızdaki sebep ise yeni bir çalışmanın başlangıcı olarak görünebilir. Hemen hemen aynı nitelikte olan bu firmamız İzmit ilçesinin merkezi bölgesinden nakliye destekleri sağlayacaktır. Bu projemiz hem İzmit hemde Gebze kapsamını alanı altına alıyor. Bu yüzden diyebiliriz ki her geçen gün şubelerinde artış gösteren firmamız yeni şubeleri ve yeni merkezi noktalardan sizlere destek sağlıyor.

Gebze nakliyat firmaları ile yapacağınız tüm taşıma işleri aynı zamanda sizlere maddi açıdan destek sağlayacaktır. Her nakliyeniz de kazanç elde edeceksiniz. İlk nakliyeleriniz de normal ücretlendirme yapıyor, bundan sonra ki nakliyeleriniz de ise ücretlendirme olarak kar ediyorsunuz. İkinci ve üçüncü nakliye indirimleri olarak %30 kar ve indirim kazanıyorsunuz. 

İndirimin ve kampanyanın aynı zamanda kurumsal şirketlerin yeni çözüm ortağı ve büyük yapısı olan firmamız sizlere yeni ortam ve yeni araçları ile yardımcı oluyor. Talep anında veya ihtiyaç anında kontak kurmanız yeterli olacaktır.