0532 393 57 16
0532 674 06 04

Gebze Kamyonet

Gebze Kamyonet

Gebze Kamyonet

Gebze Nakliyat, firmamızın başlattığı yeni ve güncel hizmetlerden bir tanesi de yine kamyonet üzerine tasarlanmıştır. Bulunduğumuz ilçe ismini kullanarak ve vasıta ismini geçirerek yeni bir hizmetin temellerini daha faaliyete geçirdik. Kamyonet denildiği zaman bir kaç proje akıllara gelmektedir. Bunların açıklamasını tek tek sizlere bu makale üzerinden sağlayacağız ve aldığınız hizmetlerin bilgi deposuna tamamen hakim olacaksınız.

Kamyonet türlerinin tamamının iki kesit açıklaması bulunur. Bunlar;

  • Gebze Kamyonet, Komple yük nakliyesi
  • Gebze Kamyonet, Parça yük nakliyesi


Gebze Kamyonet, Komple Yük Nakliyesi

Bu tür kamyonet taşımacılığı istemsiz gerçekleşen nakliye türüdür. İsteseniz de istemeseniz de bu türü yükünüze göre tercih etmek zorundasınız. Bu tür biraz zoraki bir yük taşımacılığı faaliyetidir. Yükleriniz bir kamyoneti doldurduktan sonra,  mecburi olarak bu tür nakliyeyi tercih ediyorsunuz. 

Hızlı bir sevkiyat için en çok yaygın olarak bu tür araçlar tercih edilir. Uygun ve hızlıdır. Küçük bir taksiyi andıran seviyesi ile yüklerinizi şehir içi olduğu zaman aynı gün şehirler arası olduğu zaman da 24 saat içinde teslim etmektedir. Bu yüzden bu tür taşımacılık yaygın olarak tercih edilir. Yükleriniz bu aracı komple dolduruyor ve ağırlık olarak da durumu kurtarıyor ise hemen nakliyesi gerçekleşir ve teslimatları olur. 

Bir de bunun bir diğer türü bulunmaktadır. Bu tür bir kamyonet taşımacılığı olsa da bu sistemden biraz daha farklı ilerler.

Gebze Kamyonet, Parça Yük Nakliyesi

Gebze Nakliyat, firmaları tüm projelerin sahibi olmaktadır.!

Gebze nakliyat, firmasının yürüttüğü bu projelerin temel kaynağı sizlerin aldıkları memnuniyetlerdir. Bu memnuniyetler ile sistemli nakliye hizmetler, hızlı ve güvenilir bir yük taşıma faaliyetleri meydana gelmektedir. Gebze kamyonet, parça yük nakliyesi biraz ehlikeyf bir nakliye veya acil olduğu için tercih edilen bir türdür.


Bazı müşterilerimizin yükleri bir palet veya yarım palet olmaktadır. Keyfi duruma kaçan noktası benim yüküm ile başka bir yük aynı araçta olmasın, sadece benim yüküm ile nakliye yapsın. Böyle bir talep ile gelen müşterilerimize bizler, sadece bir kamyonet yönlendiriyor ve nakliyesini yapıyoruz. Bir de zorunlu bir nakliye türü vardır. Bu yük yine 1 palet veya 2 palettir. Tüm araçlar için uygundur. Yine de komple bir ufak kamyonet isterler ve nakliye işleminin hızlı olmasını talep ederler. Kaybedecek vakit yoktur ve bu işin acil yapılması gerekmektedir. Bu yüzden ufak bir araç ile acil nakliyesi yapılır. Organize sistemlerimiz ve eskort araçlarımızın takipleri ile kısa yol güzergahı çizilir. Yükleriniz vakit kaybetmeden eski adreslerinizden alınır ve yeni adreslerinize teslim edilir. Tüm taşımacılık işlerimizde dahil olan sigorta güvencesi, yine bu taşımacılık faaliyetlerinde de aktif olmaktadır. 

Gebze Nakliyat, firmaları sizler için daha fazla yeni projeler üretecek ve hepsinin sizlere bilgi akışını sağlayıp, sonra reel bir hizmetini sunacaktır. Firmalarımız ile taşımacılığı hızlı, güvenilir, donanımlı ve sistemli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmalarımız tüm yükleriniz için güvence verir.