0262 641 33 63
0262 641 33 63

İstanbul Nakliye

İstanbul Nakliye

İstanbul Nakliye


İstanbul Nakliye şirketimizin sunduğu nakliye projelerinden bir diğeridir. Gebze nakliyeciler içerisinde bulunan ofislerimiz Türkiye' nin tüm il ve ilçelerine araçlar tedarik ediyor ve aynı zaman da İstanbul nakliye işlerini de görüyor. İstanbul için tüm araçları yönlendiriyor. Aynı gün teslimat garantili yükleriniz şirketimiz tarafından korunaklı ve güvenli hale getiriliyor. Önce emniyet sonra hareket kuralı ile şirketimiz sizlerin yüklerini İstanbul başta olmak üzere her kesime taşımaktadır. İstanbul ve Kocaeli illeri için teslimat süresi aynı gündür. 

Nakliye Hizmetleri

Merkezi yönetim yetkisi Gebze ilçesinde bulunmaktadır. Yetkili yönlendirmelerimizin bulunduğu bu nokta firmalarımız tarafından daha destekli bir hal ile yeni çalışmalara yöneltilir. Hızlı ve dayanıklı sistemlerimiz aracılığı ile yaptığımız bu tür taşımaların tümü şirketimiz tarafından sizlere %40 indirimli sunulur. İstanbul' dan yükler, Gebze' ye teslim eder veya Kocaeli' den yükler İstanbul' a gelen tüm yüklerin teslim süresi aynı gündür. 

Gebze Nakliyat firması terim de ki anlamı ile Gebze Nakliye firmaları yükler için en uygun araçları tedarik etmeye devam ediyor. En köklü firmaların bile sevkiyatlarını kendi öz malı araçları ile taşımaktadır. Yurt dışı firmalarının en çok tercih ettiği firmamız, sizler için referans listesi oluşturuyor. Bu listeden herhangi bir müşteriyi arayıp, destek alabiliyorsunuz. Firmamız hakkında sormak istediğiniz herşeyi sorup, detaylı bir şekilde bilgilerimizi alabilirsiniz. Nakliye hizmetlerini her zaman kurumsal firmalardan, titiz ve güvenilir firmalardan tercih ediniz. Korsan firmalar ve piyasa da olmayan hayali firmalar ile yapacağınız taşıma işlemleri yükleriniz için hüsran olabilir. 

Departmanlarımız ile yaptığımız üst düzey nakliye işlerinin tüm taşımacılık sorumluluklarını bizler üstleniyoruz. Tüm sorumlulukları alan firmamız aynı zaman da yükleriniz için de sigortalı bir taşıma yapıyor. Yüklerinizin başına gelen tüm olumsuzluklar şirketimiz tarafından tedarik edilerek, ortadan kaldırılıyor. Tüm bunların hepsi 1 iş günü içerisinde gerçekleşiyor. 

Özellikle İstanbul ve Kocaeli gönderimleri aynı gün teslim edilmektedir. Şehirler arası taşımacılıklar da ise 2 gün teslim süresi bulunur. Hizmetlerimiz aksamadan ve güncel bir şekilde adresten adrese olacak şekilde dizayn edilir. Tüm teknoloji eserlerini üzerine ve sektöre uyarlamayı başaran şirketimiz hem sektör için büyük bir adım attı hem de nakliye hizmetlerin de büyük bir adım atmayı başardı. Bundan sonra tercih konusunu sizlere bıraktık. Siz her zaman daha iyi bilir ve daha iyi tercih yaparsınız.