0532 393 57 16
0532 674 06 04

Kocaeli Gebze Nakliyat

Kocaeli Gebze Nakliyat

Kocaeli Gebze NakliyatKocaeli il merkezi konum olarak büyük bir alanda yer alan nakliye firmamız geliştirilmiş teknoloji unsurları ve nitelik bakımından tüm nakliye şirketlerinden daha donanımlı olan firmamız, sizler için tüm yüklerinizi proje çizimleri ile adresten adrese taşıyor. Sizlere bu makalemiz aracılığı ile firmamız hakkında tüm detayı, hizmetleri ve tanıtımları aktaracağız. Makale sonunda firmamız hakkında tüm bilgiye sahip olmuş olacak ve tercih ederken içiniz rahat bir şekilde aracın gelmesini bekleyeceksiniz. İşimizden ve hizmetlerimizden işte bu kadar eminiz. 

Gebze nakliyat, firmamız donanımlı sistemleri ve adresten adrese taşıyan ekipleri ile sizlere yeni ve güncel hizmetler sunar. Girdiğimiz yeni yıl itibari ile 2018 damga vuracak güçlü bir yapıya sahip olmaktadır. Sahip olduğumuz güç ve enerjimiz bu işte ne kadar güçlü ve ne kadar bağlı olduğumuzun göstergesi olmaktadır. Araçlarımız, araç şoförlerimiz ve hizmet departmanlarımız ile A' dan Z' ye beklenilen hizmetleri sizlere sunar. 

Firmamızdan Güncel Hizmet Listesi:

 1. Komple yük nakliyesi
 2. Parça yük nakliyesi
 3. Gıda yük nakliyesi
 4. Kuru yük nakliyesi
 5. Fabrika yük nakliyesi
 6. Paletli yük nakliyesi
 7. Konteyner nakliyesi
 8. Hastane yük nakliyesi
 9. Fuar nakliyesi
 10. Ağır nakliyat
 11. Geniş ağır nakliyat
 12. Lowbed nakliyat

Gebze nakliyat, ile firmamızdan alabileceğiniz 12 çeşit iş bulunur. Bu işler için de 12 ayrı özellikli araçlarda bulunur. Özelliği ve niteliği bulunan araçlarımız yukarıda bulunan hizmet çeşitleri için ayrı ayrı araçlar yönlendirmektedir.

Kurumsal nakliyat firmamızın yapısı gereği tüm taşıma işlerinde hızlı hizmetler bulunur. Tüm departmanlarımızda özel hizmetler bulunur. Bu özel hizmetler sizlerin daha kaliteli hizmetler alabilmeniz açısından tasarlanmıştır. Dizayn hakimiyeti tamamen firmamıza ait olması ve nitelik açısından geniş özelliklere sahip olması bizi alanımda bir numara yapmaktadır. Hem Kocaeli ilinde hemde Gebze civarında nakliyat konusuna tamamen hakim olan firmamız sizler için beklediğiniz tüm noktaları işaretleyerek ve onaylayarak yoluna devam eder. 

Tüm taşıma işleri için ayrı özellikleri bulunan araçlarımız vardır. Garajlarımız da her yük için ayrı araç sınıfları bulunur. İstediğiniz sınıfı tarafımıza bildirin ve nakliye işinizi bize bırakın. 

Kocaeli Gebze nakliyat, komple yükleriniz için ayrı parsiyel yükleriniz için de ayrı niteliğe hakim araçlar vermektedir. Sadece nakliyat alanında değil tüm taşıma faaliyetlerinin olduğu yerde bulunan firmamız gün itibari ile sayısız derece de ambar yük nakliyesi de sunmaktadır. Ambar sayısı 2018 yılı itibari ile 195' den fazla olmuştur. Sizler de bu sayı ve bu hizmete dahil olabilirsiniz.