0262 641 33 63
0262 641 33 63

Komple Yük Taşıma Nakliyesi

Komple Yük Taşıma Nakliyesi

Komple Yük Taşıma Nakliyesi

Nakliye terimi evrensel bir terim olduğunu önce ki makalelerimiz de yayına almıştık. Nakliye denildiği zaman tüm malzemeler, tüm ürünlerin taşınmasına veya taşınacak olmasına nakliye denir. Bir de bu nakliye türünün taşıma dalları ve sınıfları bulunur. Tıpkı biyoloji dersinde olduğu gibi bir kelime toplasanız 10 kelimesi yok ama dalları ayrılınca koskoca evrene hitap ediyor. Bu duruma en iyi örnekler biyoloji dersidir. Nakliye de bir nevi böyledir. Nakliye teriminin için de sayısız türler bulunur. Taşımacılık kavramı başlığımız bu iki başlığında iki açıklaması ve sınıfları vardır. Biri ambar, diğeri de nakliye hizmetleridir. 

Gebze Nakliyat, firması bu yazısında nakliye türü olan komple yük taşımacılığı hakkında sizlere bilgiler verecektir. Nedir ? Nasıl yapılır ? Nasıl ilerler?  Şirketimiz tüm sorulara bu makale üzerinden yanıt verecek ve işleme alacaktır. Öncelikle bu tür nakliyenin üstesinden gelebilmeniz için profesyonel ekiplere, teknoloji sistemlerine ve hızlı ekiplere ihtiyacınız vardır. Tümü bir çatı altında organize olur ve işlemler sıra ile birbirini izler. 

Komple Yük Nakliye

Kendi şahıs ve firma araçlarımız ile yük taşımacılığı alanında hizmetler sunarız. Türkiye geneline tüm yüklerinizi adresten alır, adreslere teslim ederiz. Nakliye terimi gibi geniş ve evrensel terimlerdir. Bir kalem de firmamız taşıyor, komple bir fabrikayı da firmamız en uygun araçları ile taşıyor. Her yük için ayrı garaj yapısına sahip olan tek şirket Gebze Nakliyat, firmasıdır.


Bir nakliye aracına ihtiyacınız var ve bunun için bir de nakliyeci bulmanız gerekiyor. İnternet ortamından istediğiniz bir firmayı seçtikten sonra telefon irtibat aracılığı ile yük detaylarını veriyorsunuz. Bu yükler komple bir aracı dolduruyor ve bizler de sizlere hemen tamamı size ait olacak şekilde bir araç tayin ediyoruz. Bir de bu komple yük nakliyesinin diğer bir taşıma türü bulunur. Bu taşıma türü de yük komple bir yükü doldurmaz ama müşteriler aracı komple isterler. Araçta sadece kendi yüklerinin olmasını talep ederler. Bu ikisi de komple yük taşıma işlerine örnektir. İkinci açıkladığımız komple yük nakliyesinde bazı nakliye firmaları uyanıklık yapıyor. Yükü alıyor peşinden farklı yükler de alıp aracı müşterinin göremediği noktadan çözüyor. Bununla da yetinmiyor, müşterisine komple aracı size tayin ettiğimiz için fiyat biraz farklı olur deyip, işten fark alıyor ve müşterisini kandırıyor. Bu tür nakliye firmalarından uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Komple yük nakliye işlemi için tedarik ettiğimiz araç yükünüzü adresten alır, yeni adresinizde kapınıza kadar götürür ve teslim eder. Aynı il ve ilçe sınırları içerisinde ise aynı gün nakliye işlemini sunarız. Farklı il ve ilçe sınırlarda ise maksimum iki iş gününe yüklerinizi teslim ederiz. İşlerimiz garantili ve sistemli organize halde ilerler. Şirketimiz farkı ile farkınızı görmek artık çok kolay, arayın istediğiniz gün ve saat için araç talep edin.