Nakliyat Taşımacılığı

Türkiye geneline yetişen ve artık üst boyuta geçilen taşımacılık işlevinin sizlere tüm boyut ve aşamasını anlatacağız. Bu makalemiz tamamen bilgi vermek amaçlı yayınlanmaktadır. Sizler de bu makale boyunca bilgi erişimi alabilir, tüm sorunlarınızı ve soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Tamamen sizleri memnun bırakmak ve sizlerin bilgi edinmesi adına yaptığımız çalışmaların bir yenisi bu projemizdir. Bilgilendirme hizmetlerimiz 2, olarak yayınlıyor ve aktarıyoruz.

Gebze Nakliyat Taşımacılığı

Gebze Nakliyat, Farkları

Kocaeli ilinde bulunan şirketimiz Gebze Nakliyat, ilçe gelişimi için büyük hizmetler sunmaktadır. İl olma yolunda ciddi adımlar atan semtimiz, içerisinde bulunan kurumsal firmalar ile bir boyut kazanmıştır. Hem semtimiz hemde şirketimiz için yaptığımız bu projeler Türkiye geneli hizmet yapılandırmasını oluşturmaktadır. Bu oluşumlar ve hizmetlerin temelleri şirketimizin yönlendirmeleri ile yapılmaktadır. Taşımacılık adına ne var ise şirketimiz sizlere detaylı bir şekilde aktaracaktır.

Gebze Nakliyat, kendi öz malı araçları ile nakliyelerinizi gerçekleştiriyor, yüklerinizi adreslerinizden alıyor ve yine yeni adreslerinize teslim ediyor. Gebze – Kocaeli ve İstanbul, gönderimleriniz 1 iş günü içerisinde ve aynı gün teslim edilmektedir. Şehirler arası taşımacılık olduklarında ise 1 iş günü geçerli olmaktadır. 24 Saat içerisinde gerçekleşen teslimatlarımız sizlerin beğenileri ve talepleri doğrultusunda artış kazanmaktadır. Her geçen gün daha fazla talep alan hizmetlerimiz beğenileriniz ile bir boyuta geçmiştir. Bu boyut ile sizlere bambaşka ve daha güncel hizmetler sunmaktayız.

Gebze Nakliyat, Hizmetleri

1990 Yılından bugüne kadar sunduğumuz ve hizmet sunmaktan hiçbir zaman geri kalmadığımız sevkiyatlarımız tüm gün, tam donanımlı araçlarımız ile gerçekleşmektedir. Açık ve kapalı olmak üzere her çeşit aracımız bulunmaktadır. Yükleriniz ne olursa olsun, en uygun araçları bizler sizlere araç sevkiyat sorumlumuz aracılığı ile yönlendiriyoruz. Yapmanız gereken tek bir işlem var ise oda bizlere ulaşmaktır. Geriye kalan tüm sorumluluk ve işleri bizler GEBZE NAKLİYAT, olarak üstleniyoruz. Sevkiyat amirimiz ve araç bakım şeflerimiz bizlere güncel günlük bilgi verir, bizler de araç listesini bu duruma göre aktif tutarız. Bu tutum ile araçlarımız her zaman güncel ve hazır olur, talep anında ise bekleme olmadan, ortalama 15 dakika içerisinde aracınız talep adresinde hazır halde bulunur.

Fikirler Paraşüte Benzer, Açılmadıkça Bir İşe Yaramaz

Makale başlığımız bizlere her zaman öncelik ve öncülük eden bir terim olmuştur. Bu terim üzerinden kendimizi motive ederiz. Bu sözü en geçerli ve en güncel yine tutan Lojistik Komutanlığı’ ndan ilham aldık. Bizler de en az onlar kadar bu işe ciddiyet ile bakıyoruz. Çözüm masasını da bu sözden sonra oluşturduk ve bir departman haline getirdik.

Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat, çözüm masası departmanı kuruyor. Haftalık ve aylık olarak bir toplantı düzenleyen şirket içi çalışanlarımız bu çözüm masasında herkesin fikrini alır, alınan fikirlere göre yeni projelere adımlar atılır. Birçok proje ve birçok hizmet bu masadan çıkmış bulunmaktadır. Web sitelerimizin yorum bölümüne bazı müşterilerimiz yorum bırakır. Bu yorumlardan bir tanesi ise, bu toplantıya bizler de katılabilir miyiz? Gebze Nakliyat, kapılarını her zaman müşterilerine sonuna kadar açmıştır. Hiçbir gizli saklımız olmadan sizleri ağırlamaktayız. Bunlara toplantılarımız da dahildir. Toplantılarımızda her zaman yer alabilir, bizlere fikirlerinizden bahsedebilirsiniz. Bu zamana kadar müşterilerimizin 2 projesini faaliyete geçirdik ve tamamladık. Bir sonra ki projeler neden sizin projeleriniz olmasın ki? Bizler her çalışma da ciddi ve hassas davranırız. Sizleri kendimizden ayrı tutmayız.

Gebze Nakliyat, 81 il için yük taşımacılığı yapıyor, yük taşımacılığını tek bir görev ve vazife görmüyor, aynı zaman da sizlere bilgi vermek, sizler ile de iç içe olmak yine bizlerin görevidir. Sizler bizim ile, bizler de sizin ile beraber oldukça Nakliyat işleriniz daha uygun ve daha hızlı olmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir