0532 393 57 16
0532 674 06 04

Nakliyat Ambarı

Nakliyat Ambarı

Nakliyat Ambarı

Bizleri sadece Kocaeli iline bağlı bir kuruluş olarak adlandırmayın ve öyle de hatırlamayın… Bizler alışkanlıkların tam tersini her zaman güncel olarak bozduk ve de değiştirdik. Ortada ne kadar negatif etken durum var ise, hepsini öz çalışmalarımız ile pozitife çevirdik. Elde ne mi var dersiniz? Bizler sizlere açıklayalım… Şirketçe bir dönüm noktasını daha geride bıraktık. Çalışmalarımızın tümü tam zamanlı oldu. Yarım kalan veya yüzdesi tamamlanmayan hiçbir kampanya kalmadı. Bunları kimler için mi yaptık? Kimler için mi tamamladık? Bu soruların cevabını sizler de çok iyi biliyorsunuz ki herşey sizin için oldu ve olmaya da devam edecektir.

GEBZE NAKLİYAT AMBARI

GEBZE NAKLİYAT, şirket kuruluşu olarak sadece bir alan da ilerlemiyor, alanlarımızı genişletiyor ve geliştiriyoruz. Gelişimi tamamlanan bir diğer üs projemiz ise GEBZE NAKLİYAT AMBARI, portalıdır. Bu portal aracılığı ile sizlere hem Nakliyat yükleriniz de yardımcı oluyoruz, hem  de Ambar yükleriniz de yardımcı oluyoruz, demektir. Makale başlığından da az çok tahmin ettiğiniz üzere Nakliyat ve Ambarı birleştirdik. Sizlere farklı bir sunum ile mükemmeliyeti bir araya getirdik. Ulaşılması zor hedeflerin her zaman ipini bizler göğüsledik ve bizler başarı ile bir noktaya getirdik. Her zaman en iyisi için sizler ile olduk ve yaptığımız çalışmaları sizlere olduğu gibi samimiyet ile aktardık.

Gebze Nakliyat

Gebze Nakliyat, farkı ve kıdemi ile işleri nasıl tamamladığımızı basamak basamak aktardık. Bunu başarmanın ilk durağının müşteri memnuniyeti olduğunu belirttik. Şirketimiz aracılığı ile artık her türlü aşamadan bilginiz var. Sizlere bunu aktarmaktan her zaman mutluluk duyduk bu hissi yaşamaya da sizler ile devam edeceğiz. Çalışmalarımız, projelerimiz ne olursa olsun, sizlere anlık bilgi aktarımı yapacağınız. Herşey sizlerin daha fazla bilgi sahibi olması ve sizlerin akıcı bir yönetmeliğe sahip olmanız için tasarlanır. Sizlere yeni projemiz Gebze Nakliyat Ambarı, hakkında bilgiler sunacağız. Yeterli olmadığı takdir de sayfa alt kısmında yorum bölümü bulunur. Yorum bölümü üzerinden bizlere fikirlerinizi tüm gün iletebilirsiniz.

Sizler de makalemizi okumaya devam ederek, aydınlatıcı bilgilere erişebilirsiniz. Tüm gün tam hizmeti sizlere sunmaktan iftihar ediyoruz.

Gebze Nakliyat Ambarı, Gebze Nakliyat Projesidir.

Gebze Nakliyat Ambarı

Fatura ve tabela başlığımız bizler ile çalışan müşteri ve esnafımızın da bildiği üzere GEBZE NAKLİYAT‘ dır. Gebze Nakliyat, hizmetleri de yeni  bir hizmeti faaliyete geçirdi. Bu faaliyetin ismi Nakliyat Ambarı’ dır. Henüz keşfedilmemiş, yapan şirketler ise sıradan bir çalışmalar ile yönetmektedir. Bizler yeni bir proje olarak faaliyete geçirdik ve tam donanımlı araçları da bu saye de şirket farkı ile sizlere aktarıyoruz. Sizlere öncelikle pasif olan hizmetleri aktaracağız ve sonra bu hizmetlerin şirketimiz tarafından nasıl aktif hale geldiğini aşama aşama gösterip, anlatacağız.

Pasif Hizmetler Listesi:

§  Hasar gören yükler,

§  Eksilen ve değer görmeyen yükler,

§  Zamanında gelmeyen yükler,

§  Teslimatları aksayan yükler,

§  Sigortasız ve belgesiz taşınan yükler,

§  Sadece Ambar araçları ile taşınan yükler,

Yukarıda ki tüm sorunlar ciddi ve kalıcı hasarlara sebebiyet veren sebepler olabilir, dikkat edilmesi konusunda sizleri ciddiyet ile uyarıyoruz. Yapmanız gereken ise tek bir işlem sadece tek bir işlem ve 5 dakika bir vakit ayırmak olacaktır. Kurumsal firmanızı seçin ve araştırın. Hepsi bu kadar kolay ve ciddi anlam da basittir.

Şimdi ise sizlere yukarı da ki pasif ve negatif etkenler doğuran sebepleri işledik. GEBZE NAKLİYAT, farkı ile sizlere bunların nasıl pozitif ve aktif bir hale çevirdiğimizi anlatacağız.

Aktif Hizmetler Listesi:

§  Yükleriniz, sigorta güvencesi ile hasar görmez.

§  Hiçbir yükünüz eksilmez ve kendi öz malı yüklerimiz gibi değer verir, koruruz.

§  Yükleriniz sadece 1 iş günü içerisinde telsim edilmektedir. Hem de Türkiye’ nin neresinde olursanız olun.

§  Teslimatlar saatlik olarak gerçekleşir ve bunun programı size verilir.

§  Tüm araçlarımız sigortalı olup, yükleriniz için de ayrı sigortalar yapılır.

§  Sadece Ambar için değil, yükleriniz hangi sisteme uygun ise o sistem de ki araç gelir, yük taşır.


GEBZE NAKLİYAT, her yük için farklı araç yönlendirir ve yükleriniz korunaklı ve istif sistemleri ile yeni adreslerinize taşınır. İşlerimizin tümü şirket genel koordinatörü Kadir TAKA tarafından kontrol edilir. Bu saye de soruna, hataya ve aksaklığa yer vermeyiz. Sorun ortadan kalkıyor ve hizmet faaliyete geçiyor.


Gebze Nakliyat, projesi de Gebze Nakliyat Ambarı, projesi de sizlere güven sunar. Sizlerin yapması gereken tek işlem çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmektir.