0532 393 57 16
0532 674 06 04

Nakliyat Ödemeleri % 40 İndirim

Nakliyat Ödemeleri % 40 İndirim

Nakliyat Ödemeleri % 40 İndirim

Şirketçe düşüncemiz her zaman faaliyette hangi hizmet var ise, onu güncel ve hazır bir şekilde sunmaktır. Taşımacılık ise taşımacılık, Nakliyat ise Nakliyat veya Ambar ise Ambar sektörü faaliyet ve aktivite alanı ne olursa olsun, en iyisini sunmak bizim asıl temelimiz ve hedefimizdir. Bundan hiçbir zaman şüpheniz veya düşünceniz olmasın, bizler o kadar hazır ve bir o kadar da güncel tutuyoruz. Şuan piyasa da güncel bir rekabet söz konusudur. Bu rekabetler kimi hızlı, kimi aktif, kimi ise 7 gün 24 saat şeklinde olmaktadır. Bizler bu hizmetlerin tümünü sizlere aktırırken ortada bir rekabet bırakmadık ve bununla da yetinmedik, sizlere inanılması güç bir rakama kampanya düzenledik. Makale başlığından da özet alabilirsiniz ki, Nakliyat ödemelerinde şirketimiz büyük bir adım attı ve sizlere tam %40′ lık bir indirim ikram etti. Sizlere ayrıntılı ve güncel bir şekilde tanıtım yapalım…

Gebze Nakliyat, Ödemelerin Tümüne %40 İndirim Sağlıyor

Sektör içerisindeki bazı şirketler az talep alması adına, kampanyalarında kısıtlamaya giderler. Bunu nasıl aktarırlar, Gebze – Ankara, arası olursa kampanyaya dahilsiniz veya Gebze – İstanbul arası olursa sevkiyatlarınız kampanyalardan o şekilde faydalanabilirsiniz. Bunların dışında bir nokta olursa şayet, kampanya dışı olur ve sizler de bu hizmetten faydalanamazsınız. Eminiz ki daha önce hatta bu makaleyi okumadan aynı gün için de böyle bir iş ve görüşme ile karşılaştınız. Bizler bu tür bir çalışmanın aksine sizlere farklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Gebze Nakliyat

Türkiye‘ nin neresinde olursanız olun. Yurdumuzun 7 bölgesi ve 81 ili bulunur. Aklınıza gelebilecek en köşe köyler bile olsa, evet yanlış okumadınız ve bizler de yanlış yazmadık. İl demiyoruz, ilçe demiyoruz, kasaba demiyoruz, köy diyoruz. Hangi köy de yaşıyor olursanız olun, sizlere büyük metropol şehirlerden yükler getiriyoruz. İlden ile, ilçeden ilçeye, kasabadan kasabaya ve artık köyden köye, yükleriniz tam donanımlı araçlarımız ile taşınıyor. En iyi noktası ise günlerce veya haftalarca beklemiyorsunuz, ertesi güne yüklerinizi teslim alıyorsunuz. Sadece 1 iş gününe tüm yükleriniz yeni adreslerinizde oluyor. Bunu GEBZE NAKLİYAT, kurumsal şirket farkı ile sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bu hizmeti henüz sunabilen bir şirket yoktur. Bizler rekabet olayında bir devri aştık ve kendimizi ulaşılması güç bir noktaya getirdik. Bu çalışma ile yetinebilirdik. Bunu yeterli ve uygun da görebilirdik, fakat böyle bir çalışma ile dur durak bilmedik. Günümüzden, uykumuzdan hayata dair aktivitelerimizden kestik ve sizlere sunduk. Şimdi artık nerede ve nasıl olursanız olun, yükleriniz nasıl ve ne boyutta olursa olsun sizlere %40 gibi büyük bir rakam ile indirim sağlıyoruz.


Kocaeli Gebze Nakliyat, olarak da isminde çokça duyulmasını sağlayan şirketimiz iki büyük isim ile sizlerin karşısında olmaktan her zaman gurur duymuştur. Semtimizde birçok kurumsal ve köklü firmalar var bunlar ile sevkiyat diyaloğu kurmak, oturup bir çay içmek bile bizleri mutlu kılar.

Gebze Nakliyat, firması olarak evet daha söylenecek çok şey var… Gelin bundan sonra ki konuşmayı yüz yüze sıcak bir çay eşliğinde ofislerimizde yapalım…

GEBZE NAKLİYAT – GURURLA SUNAR…!