0262 641 33 63
0262 641 33 63

Hakkımızda

Marmara Bölgesi Kocaeli iline bağlı olan Gebze’ de faaliyete geçen şirketimiz tüm hizmetlerini buradan sunmaya başlamıştır. Alt yapısı ve sağlamlığı ile hizmetlerine ara vermeden devam eden şirketimiz kurucu ve yönlendiricileri ile çalışmaların da her zaman %100′ lük bir tablo  yakalamıştır. Hizmetlerini ve hizmet sınıf yapılandırmalarında en iyi ve en yüksek potansiyele sahip olan kuruluşumuz, şimdi daha ayrıntılı ve daha şeffaf bir şekilde karşınızdadır. Sizlere bu makalemizden, hem şirketimizin tanımını hem de araçlarımızın tanımını detaylı ve görseller yardımı ile sizlere sunacağız. Youtube kanalımızda bulunan video desteklerimizi de buradan paylaşacak, sizlere araçlarımız hakkında bilgi detayı vereceğiz. Öncelikle ilk tanıtımlarımızı şirketimiz olan GEBZE NAKLİYAT‘ dan başlatacağız.

GEBZE NAKLİYAT, HAKKINDA

Gebze Nakliyat, kurumsal şahıs tarafından kurulan şirkettir. Gebze merkezinde bulunan ofisleri, araçları ve garajları ile buradan hizmetler sunmaktadır. Sunulan bu tüm hizmetler, müşterilerimizin istekleri, talepleri ve yorumları üzerine yapılır. Şirketimizin ilk günden bugünlere kadar gelen ve hiçbir zaman kopma ve duraksama olmadan ilerleyen çalışmalarından bahsedeceğiz ve bilgi akışı sağlayacağız. Öncelik ile belirtmek gerekir ise, bizlere değer sitelerimize özen gösterdiği için Google ve Google yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız.1991 Yılında merkez nokta da açılışı yapılan GEBZE NAKLİYAT, firmaları tüm müşterilerine aynı anda kapılarını açmış bulunmaktadır. Eski bir alışkanlık olarak kaleme alabiliriz ki, ilk gün den bugünlere kadar uzak yakın demeden müşteri tutma potansiyelimiz oldu. Başarılı mı oldu, başardık mı diyecek olursanız, evet tüm çalışmalar da başarılı ve memnun müşteriler bıraktık. Bunun sevinci ve neşesi içindeyiz. İşlerimize daha çabuk motive oluyoruz, daha kaynaklı sarılıyor ve bir o kadar da şeffaf ve hassas davranıyoruz. Tüm taşımacılık faaliyetlerini samimiyet ile gerçekleştiriyoruz. Gerçekleşmeyen veya yarım kalan hiçbir proje olmuyor. Yükler bu denli hızlı işleve alınıyor. Adresten adrese taşıyoruz. Bazı müşterilerimiz çağrı merkezlerimize ulaşarak, bizlere yüklerini yarı yola kadar getirebileceğini hatta adreslerine kadar getirebileceğini belirtiyor. Bizler ise böyle bir şeyi kesinlik ile tatlı bir dil ile red ediyoruz. Bizler müşterilerimize zahmet veremez, en çok onları düşünenler oluruz. Bu potansiyelimizi ve bu çizgimizi hiçbir zaman bozmayız. Adreslerden yükleme sebeplerimizden bir diğer faktörü ise, yüklerinizi alır almaz, sigorta güvencesini dahil ederiz. Yükleriniz tam manasıyla tam korunaklı hale donanır. İlk verdiğiniz kalite ile almanız şirketimiz GEBZE NAKLİYAT, ile çok mümkün bir hale geliyor.

Gebze Nakliyat, hem yükleyici hem de teslimat süreleri açısından en hızlı Nakliyat firması seçilmiştir. Bu seçimler sizlerin kararları doğrultusunda olmaktadır. Bizler sizler için sizlerin de bizler için her zaman beğenileri mevcuttur. Beğenilerinizi almadığımız, sizleri memnun bırakmadığımız hiçbir çalışmayı başarılı görmüyor, tam tersi eksik veya yarım sayıyoruz. Bizler sizler ile bir bütün, sizler ile bir değer kazanıyoruz. Her hizmet için, tüm taşımacılık alanları için farklı departmanlarımız ve hizmetlerimiz bulunur. Birazdan sizlere Gebze Nakliyat, araçları hakkında metin yayınlayacağız ve bu metin sizlerin araçlarımız hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Gebze Nakliyat, Araçları

Gebze Nakliyat, firmamızın sizlere açık ve akıcı bilgi yöntemleri ile tanıtımlarını gerçekleştirdik. Artık firmamız hakkında detaylı bir bilgiye sahip oldunuz. Şimdi bilgi sahibi olacağınız nokta ise, araçlarımız hakkında kısmıdır. Bu bölümde hem araçlarımızı görebilecek, hem de detaylı bilgi birikimi yapabileceksiniz. Bunun hizmetini de yine bizler sizlere aktarıyor olacağız.

Youtube aracılığı ile sizlere videolarımız hakkında sunum yapacağız. Birazdan paylaşımını yapacağımız video, sizlere GEBZE NAKLİYAT, aracılığı ile iletilmektedir.

Gebze Nakliyat, görsel ve video destekli araç tanıtımları hakkında bilgi paylaşımı yaptı. Şimdi ise sizlere araçların düz yazı halinde bilgilerini paylaşacağız.

Gebze Nakliyat, Araç Bilgileri

§  Araçlarımız haftalık ve aylık bakımlara tabii tutulmaktadır.

§  Araçlarımızın en büyük 4, en küçük 1 yaşındadır.

§  Araçlar her zaman için tam donanımlı ekipmanlara sahip olmaktadır.

§  Hiçbir zorlu hava şartlarından etkilenmez.

§  Yükleriniz nerede olursanız olun, adresten adrese sadece 1 iş günü içerisinde çift şoför destekleri ile ulaştırılır.

§  Araçlarımız kasko ve sigorta güvencesi altındadır. Aynı zaman da yükleriniz de sigortalıdır.

Gebze Nakliyat, Araç Listesi

1.    Açık kamyonet

2.    Kapalı kamyonet

3.    Açık kamyon

4.    Kapalı kamyon

5.    Açık 40 ayak

6.    Kapalı 40 ayak

7.    Açık tır

8.    Kapalı tır

Gebze Nakliyat, yüklerinizi yukarı da ki araç listesi ve kendi nitelikli özellikleri ile taşır. Yapmanız gereken işlevi bizler 0 a indiriyoruz. Kurumsal şirketimiz, kurumsal ve tam belgeli araçları ile bu işi farklı bir boyuta taşımayı başardı.

Sizler de bu farklılıklar ile bir üst noktaya geçmek isterseniz, yapmanız gereken tek işlem 7 gün 24 saat aktif çağrı merkezlerimize ulaşmaktır. Geriye kalan tüm işleri bizler, uzman çalışanlarımız ile çözüyoruz.